Wielkość Czcionki:

Kontrast:

W środę kolarze przejadą przez Gminę Łazy - utrudnienia w ruchu drogowym

W dniach 29 czerwca - 2 lipca br. będziemy mogli oglądać zmagania uczestników 33. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.

Ponad 140-osobowy peleton będzie gościł w województwach: śląskim, małopolskim, podkarpackim, świętokrzyskim oraz łódzkim.

W środę 29 czerwca rozegrany zostanie 2 etap 33-go Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków z Tarnowskich Gór do Sosnowca. W godzinach 19:00 – 19:30 (przybliżone godziny przejazdu) kolarze wjadą na ulice Gminy Łazy co wiąże się z pewnymi utrudnieniami w ruchu drogowym. Według harmonogramu przesłanego przez Biuro Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków ok. godz. 18:40 kolarze wjadą od strony Myszkowa do Zawiercia i przejadą ulicami Inwestycyjną i Zagłębiowską. Ok. godz. 19:00 peleton w Kuźnicy Masłońskiej drogą DW 796 wjedzie na teren Gminy Łazy i przejedzie przez: Turzę, Ciągowice, Łazy, Niegowonice, Niegowoniczki i odda się w kierunku Dąbrowy Górniczej.

W związku z przejazdem 33. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków w Gminie Łazy należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym przebiegiem poszczególnych etapów, które dostępne są na stronie: www.wyscig.com.pl


Autor: Agnieszka Seweryn

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.