Wielkość Czcionki:

Kontrast:

W świątecznym klimacie

W świątecznym klimacie Jak co roku na placu przy fontannie odbył się dwudniowy Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wystawcy przygotowali szeroki wachlarz świątecznych dekoracji.

  Pasjonatów świątecznych dekoracji z pewnością ucieszyły kolorowe choinki, błyszczące bombki i smaczne lukrowane pierniczki.

Jednym z najważniejszych wydarzeń przedświątecznych Gminy Łazy jest Kiermasz Bożonarodzeniowy, który wprowadza mieszkańców w świąteczny klimat i daje możliwość zakupu unikatowych dekoracji bezpośrednio od lokalnych rękodzielników. To tutaj mieszkańcy Łaz i całego regionu w poszukiwaniu świątecznych zakupów zaglądają, aby nabyć oryginalne ozdoby, których nie można spotkać w marketach. Małe stragany i drewniane budki wypełnione były po brzegi kolorowymi bombkami, dekoracyjnymi łańcuchami, świątecznymi ozdobami wykonanymi różnymi technikami i w różnym stylu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się świąteczne wypieki, które pięknie ozdobione kusiły przechodniów i rozbudzały kubki smakowe odwiedzających kiermasz. Atrakcją niedzielnej części były występy artystów z Miejskiego Ośrodka Kultury. Dzieci i młodzież zaprezentowały najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.


Galeria zdjęć:Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.