Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Zmiana na stanowisku Komendanta w Łazach

Zmiana na stanowisku Komendanta w Łazach Od kilku dni obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Łazach pełni nadkom. Agnieszka Dudkiewicz. Nowa Pani Komendant zastępuje podinsp. Krzysztofa Świderskiego, który złożył raport o zwolnienie ze służby. Podobne zmiany wprowadzono także w dwóch wydziałach Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

W miniony wtorek w Urzędzie Miasta i Gminy w Łazach odbyło się pożegnanie dotychczasowego Komendanta Policji w Łazach. Podinspektor Krzysztof Świderski dowodził policjantami w Łazach od 2013 roku. Wcześniej również jako komendant komisariatu bezpośrednio nadzorował pracę policjantów w Szczekocinach. Kilka tygodni temu złożył na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Zawierciu insp. Ryszarda Skowrońskiego raport o zwolnienie ze służby. Podobne raporty złożyli również obaj naczelnicy Wydziału Ruchu Drogowego podinsp. Jarosław Żmuda i asp.szt. Robert Mikoda oraz zastępca naczelnika Wydziału Prewencji asp.szt. Adam Jurczak. Wszystkie raporty zostały pozytywnie rozpatrzone. Policjanci, którzy zdecydowali się na odejście do cywila nabyli prawa emerytalne. Komendant insp. Ryszard Skowroński podziękował im za profesjonalizm i dobrą służbę. Szef zawierciańskich policjantów wyznaczył również do pełnienia obowiązków zastępy naczelnika drogówki podkom. Dariusza Smoleń.


Galeria zdjęć:Autor: Magdalena Kizlich

Zobacz również:

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.